Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a platba

DOPRAVA

Zásilkovna/Osobní odběr           85 Kč

Odeslaný balíček vám Zásilkovna běžně doručuje do druhého dne. Vybrat si můžete ze široké sítě výdejních míst. Po obdržení vaší objednávky vám Zásilkovna pošle e-mail s trasovacím číslem. Sledujte online cestu vaší objednávky. Po doručení balíčku na výdejní místo vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem. Vyzvednout si ho můžete do 7 dnů.

Česká pošta/Balík do ruky          145 Kč

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání. V případě, že vás doručovatel nezastihne, zásilka zůstane uložena na nejbližší dodací poště. Tam bude balík čekat 7 kalendářních dnů. Českou poštu lze požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby. Kód ke sledování vaší objednávky obdržíte SMS zprávou nebo e-mailem. Vaši objednávku můžete také sledovat online.

 

U objednávek nad 5000 Kč je doprava zdarma.

 

ZPŮSOB PLATBY

  • bankovním převodem na číslo našeho účtu: 1071991037/3030 (Air Bank)

Zvolíte-li platbu převodem, obdržíte informační mail s platebními pokyny. Balíček odesíláme ihned po přiřazení uhrazené platby k objednávce. Termín připsání platby závisí na konkrétní bance a hodině odeslání. Jako variabilní symbol platby vždy zadejte číslo vaší objednávky.

Doporučujeme platbu uhradit do 10 dní od objednání zboží. Po uplynutí této doby neuhrazenou objednávku stornujeme. Platba převodem je ZDARMA.

  • dobírkou

Zboží zaplatíte při převzetí u našich dopravců. Pro platbu dobírkou při převzetí zásilky účtujeme 65 Kč

 

Zpět do obchodu