Zpět do obchodu

Registrace

Proč ve svém domově přivítat len?

Povzneste se nad pověstnou nepoddajnost a mačkavost lnu a vpusťte ho do svých domovů! Zasloužíte si používat 100% přírodní materiál s jedinečnými užitnými vlastnostmi.

Nejsme tak bláhoví, abychom svou, nebo dokonce vaši domácnost chtěli mávnutím proutku přeměnit na 100% lněnou. Upřímně si myslíme, že to ani nejde. Na trhu existuje bezpočet textilních materiálů, které mají specifické vlastnosti, které jsou v určitých situacích nenahraditelné. Mezi nimi však existují využití, kde by lněné materiály neměly chybět.

Len je totiž jako 100% přírodní materiál přirozeně antibakteriální. To mimo jiné znamená, že nepřitahuje a nepohlcuje prach, je odolný vůči plísním a pylům. Lněné tkaniny jsou oproti bavlně pevnější a trvanlivější. Mají také velmi dobrou savost, která jejich pevnost ještě zvyšuje. Zároveň však vlhkost odvádí. Výjimečná je také jeho tepelná odolnost, kdy snáší i teploty přes 200⁰C. Díky vlastnostem vlákna jsou lněné látky příjemně prodyšné, v létě chladivé a v zimě hřejí. Mnozí z vás jistě oceníte také skutečnost, že nevytváří statickou elektřinu. Krom toho značka Lněné používá pro své produkty  lněné látky výhradně tkané u nás doma v Jeseníkách.

V takovém výčtu užitných vlastností se stává jeho proslulá mačkavost opravdu jen drobností, která se ovšem více a více přestává vnímat jako negativum. Být „lněně ležérní“ je prostě IN!

 

Vaše Lněné

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení